Pronájem bednění

Naše společnost nabízí pronájem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí.

Nabízíme pronájem:

  • bednění stěn
  • bednění sloupů
  • bednění stropních konstrukcí
  • bednění atypických tvarů. 

Železobetonové konstrukce patří dnes mezi progresivní stavební systémy. Beton má ve stavebnictví mnoho různých možností uplatnění, podle přání zadavatele lze realizovat individuálně téměř jakýkoliv tvar. Stavby z betonu jsou velmi trvanlivé a odolné. S oblibou je dnes beton přiznáván i v interiéru staveb (pohledový beton), vzniká tak originální prvek ve stavbách pro bydlení, ale i u ostatních typů staveb. Monolitické železobetonové konstrukce se rychle navrhují a realizují. 

Bez kvalitního bednění se ovšem realizace monolitické stavby neobejde. Správným návrhem bedněním získá stavba konečnou formu. Pokud si potřebujete pronajmout stěnové bednění, kontaktujte naše pracovníky, domluví s Vámi vše potřebné a poskytnou Vám veškeré detailní informace k použití stěnového bednění. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI, a MEVA, s bedněním od nás budete Vaši stavbu rychlou a snadno realizovat.

Pronájem stěnového bednění | Nestservice.cz

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/multisites/d7/htdocs/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /data/www/multisites/d7/htdocs/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /data/www/multisites/d7/htdocs/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /data/www/multisites/d7/htdocs/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

Chyba

Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.