Opěrné stěny z betonu jsou vysoce odolné vůči všem klimatickým vlivům a navíc jsou ve své podstatě bezúdržbové. Jejich životnost je prakticky neomezená a možnosti jejich využití jsou velmi široké. Betonové opěrné zdi lze realizovat v mnoha tvarech. Můžete si určit výšku, ale i design povrchové úpravy. Je pouze na vašem rozhodnutí, zda zeď bude hladká nebo bude imitovat jiný materiál, jako jsou třeba prkna. Navíc lze do takových to zdí zakomponovat uchycení plotových sloupků, elektrické rozvody pro světla, ale i světla samotná.

Opěrné zdi neslouží jen k oplocení

Opěrné zdi z betonu jsou účelné a zároveň designově atraktivní. Kromě využití pro ploty v různých tvarech a povrchových úpravách i barvách, nachází své uplatnění také pro vyrovnání terénních změn. Používají se jako opěrné zídky, stěny, terénní terasy v různých výškových podmínkách a dobře poslouží i pro dopravní stavby.

Kontaktujte nás

Chcete-li svůj pozemek oplotit nebo zbudovat opěrnou zeď funkčně a zároveň esteticky a elegantně, kontaktujte nás. Moderní betonový plot či opěrná zeď může mít mnoho tvarů, barev i vzorů na svém povrchu.