Realizace monolitických konstrukcí

Současně s nabídkou pronájmu stěnových a stropních bednicích systémů nabízíme rovněž realizace monolitických konstrukcí menšího rozsahu (opěrné zdi, monolitické stěny RD a BD, monolitické oplocení, stropní desky RD a BD, základy atd.) a montáž bednění. Na základě Vašeho projektu realizace monolitické stavby Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na montáž bednění, uložení výztuže a betonáž konstrukcí. Využíváme nejmodernější technologie a postupy pro práci s betonem.

Monolitické betonové konstrukce jsou oblíbené nejen u architektů

Monolitické betonové konstrukce jsou dnes v popředí zájmu architektů a veškeré odborné veřejnosti, monolit je progresivní stavební konstrukcí s dlouhou životností. Denně se v našem okolí můžeme setkávat s množstvím realizovaných moderních staveb z monolitu. V Brně a jeho okolí najdeme originální rodinné domy z poslední doby, postavených jako monolitická stavba.

Máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte a kontaktujte nás

Naše společnost disponuje sehraným týmem pracovníků pro realizaci monolitických konstrukcí. Mají bohaté zkušenosti se stavbami občanského vybavení, bytových domů, administrativních budov, průmyslových staveb i vodohospodářských staveb. Ze spokojených referencí našich klientů a z toho, že se na nás opakovaně obracejí, můžeme odvodit, že pracujeme spolehlivě a realizované monolitické stavby slouží svým majitelům dobře. Naši odborníci jsou projektanti staveb, tesaři, vazači výztuže a profesionálové na obsluhu potřebné techniky.

Betonové konstrukce jsou velmi odolné

V případě užití betonu pro výstavbu se můžete spolehnout nejen na odolnost betonové konstrukce a její dlouholetou trvanlivost, ale také svěží styl Vašeho nového příbytku. Jestliže máte představu o moderním, originálním domě, nechejte si navrhnout projekt s přiznaným betonem v interiéru domu, získáte tak na dlouhá léta nevšední designový prvek Vaší domácnosti. Oslovte naši firmu, poskytneme Vám veškeré potřebné informace o realizaci betonových konstrukcí a o práci s betonem.

Košinova 13,
Brno 612 00

Sídlo společnosti

Hády 5,
Brno-Maloměřice 614 00

Sklad a půjčovna bednění