Pro naše zákazníky realizujeme také monolitické oplocení, které se stále častěji stává moderní ochranou jejich domovů. Betonový plot je ne jen dostupným řešením pro každý objekt, ale zároveň může vypadat velice elegantně. Například oboustranné betonové ploty, které tvoří kombinace sloupků a jednotlivých desek z kvalitního materiálu, vám na zahradě vašeho domu vytvoří ne jen vkusné prostředí, ale i soukromí a zároveň zajistí bezpečí. Díky plným betonovým plotům se tak na svém pozemku budete cítit útulně a zároveň budete chráněni před zraky sousedů a nechtěnými návštěvníky. Vhodné kombinace zajistí, že nebudete mít pocit, jako byste byli obehnáni nějakou betonovou zdí, ale budete schovaní za atraktivním štítem.

Elegantní obehnání pozemku a kombinované betonové ploty

Betonové ploty s otvory jsou pak určeny především pro zájemce, které uchvátí hlavně elegantní vzhled. Hodí se pro ty, kteří upřednostňují klasický plot. Kde důležitější je vizuální stránka než samotná funkce oplocení. Přesto takový plot plní svůj účel, tedy vymezuje pozemek.

A pokud nevíte, co by bylo to pravé pro vás, je tu kompromis, který bude slušet každému domu. Máme na mysli kombinované betonové ploty. Dobře vypadají a maximálně plní svoji funkci.

Mnolitické oplocení má spoustu výhod

Rozhodně má monolitické oplocení v jakémkoliv zvoleném provedení své výhody. Jeho provoz je prakticky bezúdržbový. Navíc se jedná o velmi odolný materiál. Při jeho realizaci nejsou třeba žádné základy. Montáž je jednoduchá a využívá speciální techniky. Vybrat si můžete z mnoha barev a kombinací typů desek. Poskytuje vám možnost volit z elegantních a neotřelých vzorů. Váš majetek je dobře chráněn před vstupem cizích osob a následným poškozením. Betonový plot si také můžete natřít fasádní barvou. A vše je cenově velice dobře dostupné. Proto se skvěle hodí pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty a firmy, ale i pozemky a lesy. Dokonce se dají z plotu postavit kotce a garáže.